BILJARTCOMPETITIE ZUID OOST DRENTHE
Info
Agenda 2019/2020
Boete's
Formulieren
Wij over onszelf
Sponsors
Klasse 1
Klasse 2
Stand Tweede Klasse
K2 Wedstrijduitslag
K2-Uitslag-detail
Stand Individueel K2
Stand Belgisch Teams
Stand Belg Ind K2
Finale
Notulen 2018
Spelersoverz./Wijz.
Wedstrijdregelement
Het bestuur
Info Nieuwe Clubs
Geschiedenis

STAND 27-04-19

  Naam Team Pnt Prt gem
1 Peters R. Zwartemeer 1 38 25 94,66%
2 Meijering Wilko Trefpunt 1 36 27 92,63%
3 Walda G. Zwartemeer 1 35 25 94,02%
4 Poelman Eit Viersprong 1 35 27 90,30%
5 Lanjouw Lute The Corner 1 33 26 91,41%
6 Walda R. Zwartemeer 1 33 27 90,16%
7 Schoenmaker G. The Corner 1 32 25 87,34%
8 Nijland G. Nachdwacht 3 30 26 88,84%
9 Koers Gert Viersprong 1 29 24 89,89%
10 Jagt Alex Postkantoor 1 28 18 96,42%
11 Veenstra H. Zwartemeer 2 28 20 98,06%
12 Kuipers Jack Viersprong 1 28 22 89,81%
13 Schink Andreas Nachdwacht 2 28 24 90,37%
14 Funke J. Zwartemeer 1 28 27 85,00%
15 Hartgers Arjan Postkantoor 1 27 24 91,82%
16 Eggengoor Leroy Olde Stee 1 27 26 89,07%
17 Meijering Jans Trefpunt 1 27 26 86,31%
18 Pruim Klaas Trefpunt 1 26 20 93,36%
19 Bos Cent Trefpunt 1 26 20 91,79%
20 Wessels Tonny Olde Stee 1 26 21 89,41%
21 Robben Richard The Corner 1 26 27 87,92%
22 Wardenburg K. Zwartemeer 2 25 27 85,11%
23 Benes Gerrie Crazy Time 1 25 28 84,65%
24 Jagt Bert Sr. Viersprong 1 24 17 94,34%
25 Jagt Bert Jr. Viersprong 1 24 22 94,57%
26 Poelman Marcel Postkantoor 1 24 22 90,68%
27 Koehoorn Roelof Oosterhof 2 24 22 85,62%
28 Knol Joop Nachdwacht 3 24 23 86,96%
29 Moorman Jeff Het Café 2 24 23 83,13%
30 Zaan Bertus Crazy Time 1 24 25 89,39%
31 Bosman Steven Nachdwacht 3 24 25 82,95%
32 Hogenbirk A. Zwartemeer 2 24 27 88,40%
33 Zaan Heinie Crazy Time 1 24 27 83,67%
34 Hummel Albert Oosterhof 2 23 20 90,40%
35 Mink Georg Olde Stee 1 23 26 87,57%
36 Helmich B. Nachdwacht 2 23 26 87,08%
37 Sanders Bart Oosterhof 2 22 20 90,02%
38 Ahlen Erwin Crazy Time 1 22 21 92,29%
39 Valke N. Olde Stee 1 22 21 85,90%
40 Wolters J. The Corner 1 22 26 82,65%
41 Westerveen A. Nachdwacht 2 20 20 86,11%
42 Rink Jakop Trefpunt 1 19 16 84,15%
43 Sulmann Harry Crazy Time 1 19 18 88,34%
44 Lassche H. Oosterhof 2 19 22 83,39%
45 Ottens E. Zwartemeer 2 19 27 82,50%
46 Harms Wopke Viersprong 1 18 19 89,92%
47 Aa v.d. Peter Oosterhof 2 18 20 85,00%
48 Paas G. Nachdwacht 3 18 24 84,55%
49 Kolker Bennie The Corner 1 18 26 77,90%
50 Vries de Michel Postkantoor 1 16 13 86,42%
51 Strijker R.J. Zwartemeer 1 16 22 85,27%
52 Vries de R. Oosterhof 2 15 19 76,42%
53 Bakker E. Nachdwacht 2 14 9 95,11%
54 Hoving Erik Postkantoor 1 14 10 93,20%
55 Kloppenburg G. Zwartemeer 2 14 21 81,19%
56 Alferink Harry Trefpunt 1 12 10 88,75%
57 Boer Geellis Postkantoor 1 10 7 88,00%
58 Wanders A. Nachdwacht 2 10 11 84,82%
59 Reening Bennie Postkantoor 1 10 12 84,85%
60 van de Velde H. Nachdwacht 2 8 16 78,75%
61 Doldersum Adrie Het Café 2 7 23 73,22%
62 Nijmeijer Erik Postkantoor 1 6 8 95,51%
63 Hummel Jan Olde Stee 1 6 13 73,54%
64 Graaf de Rick Het Café 2 6 13 68,31%
65 Schink M. Nachdwacht 2 6 19 74,74%
66 Velema Sjors Olde Stee 1 4 6 86,32%
67 Lambers Joop Nachdwacht 3 4 16 68,79%
68 Smit Mark Trefpunt 1 2 15 59,73%