BILJARTCOMPETITIE ZUID OOST DRENTHE
Info
Agenda 2018/2019
Boete's
Formulieren
Wij over onszelf
Sponsors
Klasse 1
Klasse 2
Programma Klasse 2
Stand Tweede Klasse
K2 Wedstrijduitslag
K2-Uitslag-detail
Stand Individueel K2
Stand Belgisch Teams
Stand Belg Ind K2
Finale
Notulen 2017
Notulen 2018
Spelersoverz./Wijz.
Wedstrijdregelement
Het bestuur
Info Nieuwe Clubs
Geschiedenis

 Stand Individueel Belgisch systeem 10-11-18

  Naam Club/Teamnummer PNT PRT gem
1 Bosman Steven Nachdwacht 3 84 7 100,00
2 Meijering Wilko Trefpunt 1 81 7 99,25
3 Nijland G. Nachdwacht 3 76 7 94,69
4 Koers Gert Viersprong 1 75 7 93,09
5 Mink Georg Olde Stee 1 74 7 93,36
6 Peters R. Zwartemeer 1 73 7 91,84
7 Hartgers Arjan Postkantoor 1 71 6 100,00
8 Poelman Marcel Postkantoor 1 71 7 92,21
9 Poelman Eit Viersprong 1 71 7 92,06
10 Jagt Bert Jr. Viersprong 1 70 7 94,12
11 Funke J. Zwartemeer 1 70 7 91,27
12 Wardenburg K. Zwartemeer 2 69 7 92,86
13 Lanjouw Lute The Corner 1 69 7 88,10
14 Zaan Bertus Crazy Time 1 68 6 97,96
15 Moorman Jeff Het Café 2 68 6 96,67
16 Meijering Jans Trefpunt 1 67 7 86,37
17 Benes Gerrie Crazy Time 1 66 7 83,93
18 Helmich B. Nachdwacht 2 65 7 89,85
19 Eggengoor Leroy Olde Stee 1 65 7 86,73
20 Kolker Bennie The Corner 1 65 7 85,71
21 Walda G. Zwartemeer 1 64 6 96,40
22 Schoenmaker G. The Corner 1 64 7 85,19
23 Walda R. Zwartemeer 1 62 7 82,59
24 Veenstra H. Zwartemeer 2 61 6 95,96
25 Strijker R.J. Zwartemeer 1 61 6 90,35
26 Ottens E. Zwartemeer 2 61 7 87,22
27 Hummel Albert Oosterhof 2 60 6 92,67
28 Schink Andreas Nachdwacht 2 58 6 87,72
29 Wolters J. The Corner 1 58 6 85,19
30 Knol Joop Nachdwacht 3 57 6 87,04
31 Robben Richard The Corner 1 57 7 80,32
32 Bos Cent Trefpunt 1 56 6 89,66
33 Lassche H. Oosterhof 2 56 6 84,27
34 Hogenbirk A. Zwartemeer 2 56 7 79,44
35 Sanders Bart Oosterhof 2 55 5 95,15
36 Zaan Heinie Crazy Time 1 55 7 73,02
37 Wessels Tonny Olde Stee 1 54 5 99,07
38 Ahlen Erwin Crazy Time 1 51 5 97,14
39 Aa v.d. Peter Oosterhof 2 51 6 80,67
40 Kuipers Jack Viersprong 1 51 6 80,65
41 Paas G. Nachdwacht 3 49 5 93,64
42 Schink M. Nachdwacht 2 49 6 78,00
43 Vries de Michel Postkantoor 1 48 4 100,00
44 Valke N. Olde Stee 1 48 4 100,00
45 Westerveen A. Nachdwacht 2 48 5 89,29
46 Velema Sjors Olde Stee 1 47 5 89,20
47 Kloppenburg G. Zwartemeer 2 47 6 79,63
48 Sulmann Harry Crazy Time 1 46 5 83,01
49 Jagt Bert Sr. Viersprong 1 45 4 99,07
50 Pruim Klaas Trefpunt 1 44 5 84,73
51 Koehoorn Roelof Oosterhof 2 43 6 67,65
52 van de Velde H. Nachdwacht 2 40 4 92,55
53 Jagt Alex Postkantoor 1 40 4 92,42
54 Doldersum Adrie Het Café 2 39 6 70,00
55 Hoving Erik Postkantoor 1 36 3 100,00
56 Graaf de Rick Het Café 2 36 4 82,00
57 Vries de R. Oosterhof 2 33 4 78,00
58 Harms Wopke Viersprong 1 32 3 94,95
59 Reening Bennie Postkantoor 1 27 3 87,25
60 Alferink Harry Trefpunt 1 26 3 73,68
61 Lambers Joop Nachdwacht 3 26 4 68,60
62 Boer Geellis Postkantoor 1 24 2 100,00
63 Bakker E. Nachdwacht 2 24 2 100,00
64 Rink Jakop Trefpunt 1 21 3 66,67
65 Hummel Jan Olde Stee 1 13 2 72,00
66 Wanders A. Nachdwacht 2 12 2 64,06
67 Nijmeijer Erik Postkantoor 1 9 1 90,32