BILJARTCOMPETITIE ZUID OOST DRENTHE
Info
Agenda 2018/2019
Boete's
Formulieren
Wij over onszelf
Sponsors
Klasse 1
Klasse 2
Finale
Notulen 2017
Notulen 2018
Spelersoverz./Wijz.
Wedstrijdregelement
Het bestuur
Info Nieuwe Clubs
Geschiedenis
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005

De geschiedenis van de Biljartcompetitie Zuid-oost Drenthe gaat  zeker 30 jaar terug. Omdat er in het verleden weinig animo bestond om aan enige geschiedschrijving te doen is alle documentatie helaas bij het overlijden van Ger Gerdes verloren gegaan.

                KLASSE KAMPIOENEN VANAF 1991-1992

 

Jaar

Klasse 1

 

Klasse 2

Algemeen
Kampioen

2017-2018Nachdwacht 1 Viersprong 1Viersprong 1 * 
2016-2017The Pit 2 Viersprong 1Viersprong 1 *
2015-2016De Snip 1 Postkantoor 1 De Snip 1 *
2014-2015Roadhouse 4 Roadhouse 2Roadhouse 4 *
2013-2014Hakkelaar 2 Roadhouse 1Hakkelaar 2 *
2012-2013Nachdwacht 1 Roadhouse 2Nachdwacht 1 *
2011-2012The Pit 2 Roadhouse 2The Pit 2 
2010-2011Het Café 1 Roadhouse 1Roadhouse 1
2009-2010  Pelikaan 2 Roadhouse 1Pelikaan 2 
Jaar
Klasse 1Klasse 2Klasse 3Algemeen Kampioen
2008-2009Het Café 1Pelikaan 2Nachdwacht 3Het Café 1
2007-2008t Olde Stee 1Oosterhof 2Nachdwacht 2Oosterhof 2
2006-2007Boogie Bar 1Boogie Bar 2Posthoorn 3Boogie Bar 2
2005-2006Aole Kroeg 1Posthoorn 2Zwartemeer 1Posthoorn 2
2004-2005Pierrot 1Lantaarn 1Zwartemeer 2Zwartemeer 2
2003-2004Aole Kroeg 1Aole Kroeg 2Viersprong 1Aole Kroeg 1
2002-2003Herberg 1Oosterhof 2Viersprong 1Viersprong 1
2001-2002Aole Kroeg 1Posthoorn 2Flinthoek 1Aole Kroeg 1
2000-2001't Olde Stee 1Herberg 1Peters 2 
1999-2000Boogie Bar 2 Herberg 1 Peters 4  
1998-1999Swart 1 Swart 2 Peters 3 Swart 1 
1997-1998Poort van Emmen 2 Posthoorn 2 Oosterhof 4 Posthoorn 2 
1996-1997Poort van Emmen 1 Poort van Emmen 3 Peters 1 Poort van Emmen 3 
 1995-1996't Olde Stee 1Swart 2 Oosterhof 3  
1994-1995Welling 1Praathuis 2  
1993-1994Poort van Emmen 1De Casteleyn 1  
1992-1993Oosterhof 1Poort van Emmen 3  
1991-1992Budde 1Kienstobbe 1  

 * - winnaar Ep Oosterhof Bokaal

In het seizoen 2005-2006 hebben we eenmalig een vierde klasse gehad - in dat jaar werd Zwartemeer 2 kampioen van de vierde klasse. Vanaf Seizoen 2009-2010 wordt er in 2 klassen gespeeld.

INDIVIDUELE KAMPIOENEN VAN DE VERSCHILLENDE KLASSEN

JaarDinsdagDinsdag 2Donderdag
2017-2018

Bennie Immink - Nachdwacht 1

 Egbert Ottens - Zwartemeer 2
2016-2017

A. Kok
De Snip 2

 Eit Poelman
De Viersprong 1
2015-2016

Hans Schiphouwer
Nachdwacht 1

 Andreas Schink
Nachdwacht 2
2014- 2015

Geert Lambers Oosterhof 1

 Heinie Zaan      Roadhouse 2
2013-2014

Freddy de Vries
Hakkelaar 2

 Erik Hartmann
"t Ei 3
2012-2013

Koene Pruim
Bonte Koe 1

 

Gerard Gerdes
Roadhouse 2

2011-2012

Henk Sterken
de Herberg 1

 Grads Schoenmaker
The Corner 1 
2010-2011

Herman Robben
Het Café 1

 Roelof Koehoorn
Hindriks 2 
2009-2010 

René Wolken
't Ei

  Joop Savenije
The Corner 1
2008-2009

Koert Bruinsma
The Spot 1

Bennie Kuhl          Posthoorn 2Patrick Gustin
Posthoorn 4
2007-2008

Koert Bruinsma
Pierrot 1

Harry Scherpen
The Pit 1
Albert Geertsema
Hindriks 1
2006-2007

Wim Ahlen
Boogie Bar 1

Herman Fuhler
Boogie Bar 2
Jos Webers
Posthoorn 3
2005-2006

Jan Vos
Aole Kroeg 1

Marcel Poelman
Lantaarn 1
Erik Nijmeijer
Lantaarn 2
2004-2005

Jan Wehkamp
Boogie Bar 1

Geert Lambers
Oosterhof 2
G. Ritsema
Harmonie 1
2003-2004

F. Tuinier
Aole Kroeg 1

Geert Lambers
Oosterhof 2
D. Kloppenburg
The Pit 2
2002-2003

Rudie Poot
Boogie Bar 1

Wietse Ebeltjes
Oase 2
Richard Walda
Peters 2
2002-2001

T. Peters
Aole Kroeg 1

D. Kloppenburg
The Pit 2
H. Pol
Peters 4
2001-2002

Henk Menzen
Posthoorn 1

D. Kloppenburg
The Pit 2
B. Zaan
Flinthoek 1
2000-2001

Harrie Staphorst
Boogie Bar 2

B. Wubbels
De Nachdwacht 2
B. Peters
Peters 4

 

In het seizoen 2005-2006 hebben we eenmalig een vierde klasse gehad - in dat jaar werd Joop Savenije van The Corner 1 persoonlijk kampioen van de vierde klasse. Vanaf Seizoen 2009-2010 wordt er in 2 klassen gespeeld.